اخبار

تجلیل از فیلمسازان لرستان در نمایشگاه کتاب استان

تجلیل از فیلمسازان لرستان در نمایشگاه کتاب استان
همزمان با چهارمین روز از یازدهمین نمایشگاه کتاب لرستان ، همایش فیلمسازان استان برگزار و از فعالان این عرصه تجلیل شد .
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خرم آباد ،امشب در حاشیه یازدهمین نمایشگاه کتاب لرستان از پیشکسوتان و فعالان حوزه سینما تقدیر به عمل آمد.
در بخش پیشکسوتان از محمدرضا مختاری، رضا میرزایی، محمد سیف زاده، شمس الدین آروند، سید غلام رضا دریاپور، سعید باقری و ناصر ناصر پور تقدیر شد.
در این مراسم از محمد رضا حافظی برنده جایزه اول مسابقات فیلم سازی بوسنی هرزوگوبین  نیز تقدیر بعمل آمد .
همچنین در بخش دیگری از این مراسم از ٩ فیلم ساز موفق سال های ٩٠ تا ٩٦ با اهدای لوح تقدیر و جوایزی ارزنده قدردانی به عمل آمد.
گفتنی است در بخش پایانی همایش فیلمسازان استان لرستان از سید سیامک موسوی و محمدرضا گوهری به عنوان فیلم سازان کوتاه استان تجلیل گردید .
۲ مهر ۱۳۹۶ ۰۹:۴۸

نظرات بینندگان

.
۱۳۹۶/۱۲/۰۲
0
0
0

هنر یعنی زندگی کردن و دوست داشتن..اما در شهری که خورشید را به قیمت شمعی نمیخرند پروانه شدن یعنی تباهی..در شهرستان خرم آباد شهری که هنرش زبانزد خاص و عام است، جایی برای هنرمندان نیست.متاسفانه اخیرا در نمایشگاه ارشاد خرم آباد مشاهده شده با هنرمندانی که آثار
خود را در این مکان به نمایش گذاشته بودن بدترین رفتارها شد ..توهین ،تحقیر،ضبط تابلوها و لغو نمایشگاه.در شهری که نه از هنر حمایت میشود نه از هنرمند جایی برای پیشرفت جوانان نخواهد ماند.کاش به جای خاموش کردن صدای اعتراضات فکری به حال دل پر درد هنر


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید