اخبار

نمایش خیابانی "حراجی بهانه ای برای حلاجی" در نمایشگاه کتاب لرستان به اجرا در آمد

نمایش خیابانی "حراجی بهانه ای برای حلاجی" در نمایشگاه کتاب لرستان به اجرا در آمد
نمایش خیابانی "حراجی بهانه ای برای حلاجی" به نویسندگی و کارگردانی پژمان باقر پور در سومین روز از یازدهمین نمایشگاه کتاب استان لرستان ، به اجرا در آمد .

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خرم آباد، در این نمایش مهراد محمدیان به عنوان بازیگر و خلیل حیدری صدر ، احسان صارمیان و رضا شاکرمی به عنوان عوامل اجرایی حضور داشتند .

نمایش "حراجی بهانه ای برای حلاجی" داستان فرزند یک شهید مفقود الاثر است که از ذهنیت و گرایش جوانان و نوجوانان هم وطن تاسف خوره و تصمیم به برپایی یک حراجی می گیرد . او در این حراجی تعدادی جنس مربوط به چهره های مطرح و معرف بیگانه را به حراج می گذارد ئ در نهایت انگشتر عقیق یادگار پدر شهیدش را برای فروش ارائه می کند تا ...

یازدهمین نمایشگاه کتاب استان لرستان از ٢٩ شهریور ماه تا ٤ مهر ماه در دو نوبت صبح و عصر در مصلی الغدیر خرم آباد پذیرایی علاقه مندان به کتاب خواهد بود .

۳۱ شهریور ۱۳۹۶ ۱۹:۴۰
روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان خرم آباد |

نظرات بینندگان

.
۱۳۹۶/۱۲/۰۲
0
0
0

هنر یعنی زندگی کردن و دوست داشتن..اما در شهری که خورشید را به قیمت شمعی نمیخرند پروانه شدن یعنی تباهی..در شهرستان خرم آباد شهری که هنرش زبانزد خاص و عام است، جایی برای هنرمندان نیست.متاسفانه اخیرا در نمایشگاه ارشاد خرم آباد مشاهده شده با هنرمندانی که آثار
خود را در این مکان به نمایش گذاشته بودن بدترین رفتارها شد ..توهین ،ضبط تابلوها و لغو نمایشگاه.در شهری که نه از هنر حمایت نمیشود جایی برای پیشرفت جوانان نخواهد ماند.کاش به جای خاموش کردن صدای اعتراضات فکری به حال دل پر درد هنرمندان میکردند.


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید