اخبار

رونمایی از ٣٨ عنوان کتاب در نمایشگاه کتاب لرستان

رونمایی از ٣٨ عنوان کتاب در نمایشگاه کتاب لرستان
همزمان با سومین روز از یازدهمین نمایشگاه کتاب استان لرستان و با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از ٣٨ عنوان کتاب ناشران و مولفین استان رونمایی شد .

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خرم آباد ، در این مراسم از ٣٨ عنوان کتاب که توسط انتشارات قلم اعظم و  پیام ایثار توسط مسئولین حاضر رونمایی شد .

آیین رونمایی از آثار نویسندگان و ناشران استان هر روزه در نوبت عصر یازدهمین نمایشگاه کتاب استان و در ساله برنامه ها و نشست های فرهنگی صورت می پذیرد .

یازدهمین نمایشگاه کتاب استان لرستان با حضور ٤٠٠ ناشر شاخص کشور و استان ، از ٢٩ شهریور در مصلی الغدیر خرم آباد آغاز و ٤ مهر ماه به پایان خواهد رسید .

۳۱ شهریور ۱۳۹۶ ۱۹:۱۵
روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان خرم آباد |

نظرات بینندگان

.
۱۳۹۶/۱۲/۰۲
0
0
0

هنر یعنی زندگی کردن و دوست داشتن..اما در شهری که خورشید را به قیمت شمعی نمیخرند پروانه شدن یعنی تباهی..در شهرستان خرم آباد شهری که هنرش زبانزد خاص و عام است، جایی برای هنرمندان نیست.متاسفانه اخیرا در نمایشگاه ارشاد خرم آباد مشاهده شده با هنرمندانی که آثار
خود را در این مکان به نمایش گذاشته بودن بدترین رفتارها شد ..توهین ،ضبط تابلوها و لغو نمایشگاه.در شهری که نه از هنر حمایت نمیشود جایی برای پیشرفت جوانان نخواهد ماند.کاش به جای خاموش کردن صدای اعتراضات فکری به حال دل پر درد هنرمندان میکردند.

محمد بیرانوند
۱۳۹۶/۱۲/۰۶
0
0
0

هر وقت اخبار دفتر سید یداله ستوده بوسیله کارکنانش شنیده میشود ..علیه عشایر تبلیغ میکنند عده ای دور خودش جمع میکند وحکایتش تحقر عشایر ..یک سوال مرا وادار به پرسش میکند ..ببخشید شما تفرشی ، هستید یا از سکنه غارت شده روستا ای اکناف اراک توسط لر ها در گذشته..لطف
کنید با شخصیت مردم عشایر بازی نکنید..


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید