اخبار

برگزاری محفل شعر عاشورایی در نمایشگاه کتاب لرستان

برگزاری محفل شعر عاشورایی در نمایشگاه کتاب لرستان
همزمان با سومین روز از یازدهمین نمایشگاه کتاب استان لرستان ، محفل عصر شعر عاشورایی با حضور شاعران آیینی استان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خرم آباد ، در این مراسم شیرزاد بسطامی معاون فرهنگی اداره کل با اشاره به اینکه عاشورا یک انقلاب فرهنگی بود ، گفت : شاعرانی که برای امام حسین (ع) و عاشورا شعر می گویند زیر ساخت های اجتماعی برای آزادی و آزادگی را فراهم می کنند .

در این مراسم ١٠ تن از شاعران آیینی استان به شعر خوانی با موضوع عاشورا و امام حسین (ع) پرداختند .

لازم به ذکر است برنامه های جنبی یازدهمین نمایشگاه کتاب هر روزه در نوبت عصر در سالن نشست ها و برنامه های فرهنگی واقع در راهرو شماره یک سالن  برگزار می شود .

۳۱ شهریور ۱۳۹۶ ۱۹:۰۸
روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان خرم آباد |

نظرات بینندگان

.
۱۳۹۶/۱۲/۰۲
0
0
0

هنر یعنی زندگی کردن و دوست داشتن..هنرمند تشنه ی کمال و کشف و انتقال نشانه ها و معنای آفرینش است.اما در شهری که خورشید را به قیمت شمعی نمیخرند پروانه شدن یعنی تباهی.......در شهرستان خرم آباد شهری،با تاریخ ،تمدن و فرهنگی دیرینه ...شهری که هنرش زبانزد خاص
و عام است، جایی برای هنرمندان نیست.متاسفانه اخیرا در نمایشگاه ارشاد خرم آباد مشاهده شده با هنرمندانی که آثار خود را در این مکان به نمایش عموم گذاشته بودن بدترین برخورد ها صورت گرفته...توهین ،تحقیر،ضبط تابلوها و لغو نمایشگاه....مسئولینی که به جای ت


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید