• اخبار

تجلیل از فعالان صنعت چاپ لرستان در یازدهمین نمایشگاه کتاب

تجلیل از فعالان صنعت چاپ لرستان در یازدهمین نمایشگاه کتاب
همزمان با برگزاری یازدهمین نمایشگاه کتاب لرستان و در قالب نهمین جشنواره ی صنعت چاپ استان از فعالان این عرصه تجلیل شد .

به گزارش روابط عمومی ا داره فرهنگ و ارشاد شهرستان خرم آباد ، در این مراسم که عصر امروز در سالن برنامه های جنبی نمایشگاه برگزار شد از مجید کریم پور ( چاپخانه دانش خرم آباد و یاقوت سبز بروجرد ) ، علی پارسا ( چاپخانه فردوسی دورود ) و سعید نیک نژاد (چاپخانه نور دانش الیگودرز ) به عنوان پیشکسوتان و فعالان صنعت چاپ استان تجلیل بعمل آمد .

همچنین در بخش دیگر این جشنواره از بازنشستگان صنعت چاپ استان شامل علی خانلری ، ستار ملکی صادقی ، غلامرضا تقوی ، فریدون رحمانی ، خدایار حیدری ، نصرالله فرخزاد ، مجتبی گله دار و فرهاد کبوده با اهداء لوح تقدیر و تجلیل شد .

در بخش پایانی این مراسم از ٢٢ کارگر فعال و نمونهی صنعت چاپ استان از شهرستان های بروجرد ، خرم آباد و الیگودرز تجلیل بعمل آمد .

روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان خرم آباد
۲۹ شهریور ۱۳۹۶ ۲۱:۱۰
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (1 رای)
  • .
  • ۲ اسفند ۱۳۹۶ ۲۳:۵۱
  • 0
  • 0
    0

هنر یعنی زندگی کردن و دوست داشتن..اما در شهری که خورشید را به قیمت شمعی نمیخرند پروانه شدن یعنی تباهی..در شهرستان خرم آباد شهری که هنرش زبانزد خاص و عام است، جایی برای هنرمندان نیست.متاسفانه اخیرا در نمایشگاه ارشاد خرم آباد مشاهده شده با هنرمندانی که آثار
خود را در این مکان به نمایش گذاشته بودن بدترین رفتارها شد ..توهین ،ضبط تابلوها و لغو نمایشگاه.در شهری که نه از هنر حمایت نمیشود جایی برای پیشرفت جوانان نخواهد ماند.کاش به جای خاموش کردن صدای اعتراضات فکری به حال دل پر درد هنرمندان میکردند.


امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد
logo-samandehi
شعار سال 98