اخبار

راه اندازی رشته ی موسیقی در هنرستان هنرهای زیبای خرم آباد

راه اندازی رشته ی موسیقی در هنرستان هنرهای زیبای خرم آباد
معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان از راه اندازی رشته ی موسیقی در هنرستان هنرهای زیبای خرم آباد خبر داد .
به گزارش روابط عمومی اداره  فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خرم آباد ، فرید رحمتی با اعلام این خبر ، گفت : طی رایزنی های صورت گرفته با دفتر آموزش و توسعه ی فعالیت های هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، مجوز ایجاد رشته ی موسیقی ، برای اولین بار ، در هنرستان هنرهای زیبای پسران خرم آباد صادر شد .

وی افزود : با توجه به مطالبات عمومی جامعه مبنی بر ایجاد هنرستان هنرهای زیبای دخترانه ، مکاتبات لازم جهت راه اندازی این مرکز نیز صورت گرفته و در آینده ی نزدیک شاهد افتتاح این هنرستان خواهیم بود .

معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان با تاکید بر تلاش در جهت توسعه ی کمی و کیفی رشته های هنری این مرکز ، خاطر نشان ساخت : با توجه به فضای فرهنگی و هنری ایجاد شده در استان به واسطه ی سیاست های دولت تدبیر و امید و تلاش های مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان ، پیش بینی می شود در آینده ی نزدیک شاهد ارتقاء سطح استقبال اولیای هنرآموزان از ثبت نام فرزندان خود در رشته های مختلف هنری این مرکز باشیم .
۲۹ شهریور ۱۳۹۶ ۱۹:۲۲
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خرم آباد |

نظرات بینندگان

.
۱۳۹۶/۱۲/۰۲
0
0
2

هنر یعنی زندگی کردن و دوست داشتن..اما در شهری که خورشید را به قیمت شمعی نمیخرند پروانه شدن یعنی تباهی..در شهرستان خرم آباد شهری که هنرش زبانزد خاص و عام است، جایی برای هنرمندان نیست.متاسفانه اخیرا در نمایشگاه ارشاد خرم آباد مشاهده شده با هنرمندانی که آثار
خود را در این مکان به نمایش گذاشته بودن بدترین رفتارها شد ..توهین ،ضبط تابلوها و لغو نمایشگاه.در شهری که نه از هنر حمایت نمیشود جایی برای پیشرفت جوانان نخواهد ماند.کاش به جای خاموش کردن صدای اعتراضات فکری به حال دل پر درد هنرمندان میکردند.


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید