اخبار

توسعه از مسیر فرهنگ می گذرد

توسعه از مسیر فرهنگ می گذرد
استاندار لرستان در آیین گشایش یازدهمین نمایشگاه کتاب ، فرهنگ را مهمترین عامل توسعه عنوان کرد و گفت : توسعه از مسیر فرهنگ می گذرد .

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خرم آباد ، سید موسی خادمی ، برگزاری نمایشگاه کتاب را از مهمترین عوامل توسعه ی فرهنگی دانست و گفت : رابطه ی تنگاتنگی بین کتاب و توسعه یافتگی وجود دارد و کتاب عامل تغییر در دانش ، بنیش و رفتار است که می تواند به ارتقاء یک جامعه منجر شود .

وی اذعان داشت : امروز موضوع اقتصاد دانش بنیان به عنوان یکی از عوامل توسعه مطرح می شود که بیش از آنکه بر مواد متکی باشد بر مغز متکی است و ، برای ارتقاء فکر و اندیشه راهی جز کتاب و مطالعه وجود ندارد .

استاندار لرستان در پایان تصرح کرد : بسیار خرسندم که حضور من در لرستان با آغاز یازدهمین نمایشگاه کتاب همزمان شده و همین جا اعلام می کنم که با تمام توان در خدمت اصحاب فرهنگ ، هنر و رسانه ی استان هستم .

۲۹ شهریور ۱۳۹۶ ۱۳:۴۵
روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان خرم آباد |

نظرات بینندگان

.
۱۳۹۶/۱۲/۰۲
0
0
0

هنر یعنی زندگی کردن و دوست داشتن..اما در شهری که خورشید را به قیمت شمعی نمیخرند پروانه شدن یعنی تباهی..در شهرستان خرم آباد شهری که هنرش زبانزد خاص و عام است، جایی برای هنرمندان نیست.متاسفانه اخیرا در نمایشگاه ارشاد خرم آباد مشاهده شده با هنرمندانی که آثار
خود را در این مکان به نمایش گذاشته بودن بدترین رفتارها شد ..توهین ،ضبط تابلوها و لغو نمایشگاه.در شهری که نه از هنر حمایت نمیشود جایی برای پیشرفت جوانان نخواهد ماند.کاش به جای خاموش کردن صدای اعتراضات فکری به حال دل پر درد هنرمندان میکردند.


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید