اخبار

کتاب عامل ارتقاء شاخصه های مهم فرهنگ است

کتاب عامل ارتقاء شاخصه های مهم فرهنگ است
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان ، در آیین گشایش یازدهمین نمایشگاه کتاب لرستان ، گفت : کتاب عامل ارتقاء شاخصه های مهم فرهنگ است .

به گزارش روابط عمومی اداره  فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خرم آباد ، حجت اسلام حمید رضا حنان در این مراسم ضمن تقدیر از حمایت های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و نگاه ویژه ی مسئولین استان به موضوعات فرهنگی و به خصوص کتاب ، گفت : کتاب عامل رشد و ارتقائ شاخصه های مهم فرهنگ در یک جامعه و زیر بنای توسعه در شاخهای مختلف است .

وی با اشاره به برگزاری یازده نمایشگاه کتاب در استان از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون ، افزود : در راستای اجرای سیاست های فرهنگی و هنری دولت تدبیر و امید ، موفق شدیم برای چهارمین سال متوالی میزبان ناشران شاخص کشور و استان در قالب یازدهمین نمایشگاه کتاب استان باشیم که این موضوع را به فال نیک می گیریم .

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان تصریح کرد : اهمیت موضوع کتاب به رسالت آن بازمی گردد که ارتقائ جنبه های مختلف فکری ، رفتاری ، اندیشه ای و ... فرد را شامل می شود و مهمترین رسالت کتاب را باید انسان سازی و هموار ساختن راه خود شناسی و خدا شناسی دانست .

حنان در پایان با اشاره به عملکرد موفق اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در حوزه های مختلف فرهنگی ، هنری و قرآنی ، خاطر نشان ساخت : در طول نزدیک به ٤ سال گذشته توانسته ایم در حوزه های مختلف در کشور صاحب جایگاه و رتبه گردیده و افکار عمومی را از فعالیت های خود راضی نگه داریم .

۲۹ شهریور ۱۳۹۶ ۱۳:۲۸
روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان خرم آباد |

نظرات بینندگان

.
۱۳۹۶/۱۲/۰۲
0
0
0

هنر یعنی زندگی کردن و دوست داشتن..اما در شهری که خورشید را به قیمت شمعی نمیخرند پروانه شدن یعنی تباهی..در شهرستان خرم آباد شهری که هنرش زبانزد خاص و عام است، جایی برای هنرمندان نیست.متاسفانه اخیرا در نمایشگاه ارشاد خرم آباد مشاهده شده با هنرمندانی که آثار
خود را در این مکان به نمایش گذاشته بودن بدترین رفتارها شد ..توهین ،ضبط تابلوها و لغو نمایشگاه.در شهری که نه از هنر حمایت نمیشود جایی برای پیشرفت جوانان نخواهد ماند.کاش به جای خاموش کردن صدای اعتراضات فکری به حال دل پر درد هنرمندان میکردند.


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید