اخبار

افتتاح یازدهمین نمایشگاه کتاب لرستان در خرم آباد

افتتاح یازدهمین نمایشگاه کتاب لرستان در خرم آباد
یازدهمین نمایشگاه کتاب استان لرستان با حضور مسئولین استانی و کشوری ، ناشرین شرکت کننده ، علاقه مندان به کتاب و اصحاب رسانه ی استان در مصلی الغدیر خرم آباد گشایش یافت .

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خرم آباد، یازدهمین نمایشگاه کتاب استان لرستان ، ساعت ١٠ صبح امروز با حضور حجت الاسلام والمسلمین میر عمادی ، نماینده ی ولی فقیه در استان و امام جمعه خرم آباد ، سید موسی خادمی، استاندار لرستان و محمد سلگی سرپرست معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مصلی الغدیر خرم آباد گشایش یافت .

در این نمایشگاه که از امروز ٢٩ شهریور ماه لغایت ٤ مهر ماه در مصلی الغدیر خرم آباد برگزار است بیش از ٣٥٠ ناشر شاخص کشوری و استانی حضور دارند .

 چهل و پنج هزار و دویست عنوان کتاب در موضوعات متنوع در یازدهمین نمایشگاه کتاب لرستان عرضه شده و علاقه مندان می توانند جهت بازدید از این نمایشگاه هر روز از ساعت ٩ تا ١٢ ظهر و ١٦ تا ٢٠ عصر به مصلی الغدیر مراجعه کنند .

۲۹ شهریور ۱۳۹۶ ۱۳:۱۴
روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان خرم آباد |

نظرات بینندگان

.
۱۳۹۶/۱۲/۰۲
0
0
0

هنر یعنی زندگی کردن و دوست داشتن..اما در شهری که خورشید را به قیمت شمعی نمیخرند پروانه شدن یعنی تباهی..در شهرستان خرم آباد شهری که هنرش زبانزد خاص و عام است، جایی برای هنرمندان نیست.متاسفانه اخیرا در نمایشگاه ارشاد خرم آباد مشاهده شده با هنرمندانی که آثار
خود را در این مکان به نمایش گذاشته بودن بدترین رفتارها شد ..توهین ،ضبط تابلوها و لغو نمایشگاه.در شهری که نه از هنر حمایت نمیشود جایی برای پیشرفت جوانان نخواهد ماند.کاش به جای خاموش کردن صدای اعتراضات فکری به حال دل پر درد هنرمندان میکردند.


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید